O nás

Vítejte na našich prezentačních stránkách,

pokud máte chuť zkusit novou kvalitu prémiových potravin a poznat jejich rozdíl od nabídky běžně dostupných retailových značek a tuctových potravin velkovýrobců, tak jste u nás správě. Naším cílem je Vám nabídnou běžně nedostupnou kvalitu a značky potravin od renomovaných společností za přijatelné ceny. Při výběru našich partnerů vždy dbáme na jejich zkušenosti v oboru, způsob zpracování nabízených potravin a ocenění na mezinárodní úrovni za jejich výrobky. Dovolte nám, abychom Vám ukázali rozdíl a pak se rozhodněte sami.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

 SLUŽBY & ZKUŠENOSTI

Jsme velkoobchodní zprostředkovatelé prémiových zahraničních potravin specializujících se na velkoobchodní dodávky zboží dalším obchodním partnerům. Mezi naše hlavní zákazníky patří velkoobchody pro gastronomii, HORECA trh, maloobchodní prodejny s delikatesami a vinárny.

Naše společnost byla založena v roce 2016, avšak vedení společnosti se pohybuje na profesionální úrovni v prodeji prémiových potravin od roku 2003, kdy si za tuto dobu prošlo kompletními sortimentními skupinami a zbožíznalstvím potravinářských výrobků. Díky tomu si dnes dovolujeme tvrdit, že nejsme pouze zavedení tuctoví překupníci potravin, ale opravdový specialisté ve výběru prémiových potravin za přijatelné ceny.