Olivais do Sul GOURMET EXTRA PANENSKÝ OLIVOVÝ OLEJ 250ml

 

Středně intenzivní portugalský olivový olej svěží chuti.

Dostupnost Vyprodáno
125 Kč
Kód produktu O02
Značka Olivais do Sul
Kategorie Olivové oleje
Položka byla vyprodána...
 
Použité druhy oliv: Arbequina, Picual a Cobrançosa
Acidita (kyselost): <04%
Použití: na grilovaná masa a ryby
Země původu: Portugalsko
 
Výběrová kvalita extra panenského olivového oleje lisovaného za studena z oblasti Alentejo (Portugalsko) s maximálním stupněm acidity 0,4% zaručuje vysokou kvalitu tohoto oleje. 
 
Tento extra panenský olivový olej je komplexní, svěží, harmonický, středně ovocný se zelenými a zralými olivami, se zřetelnými tóny zeleného olivového listu, zelené banánové kůry, artyčoku a bazalky, jemný až středně hořký a pikantní, s dochutí sušeného skořápkovitého ovoce, jmenovitě mandle a kešu.
 
Náš tip: Tento olej je perfektní volbou pro ty, kdo nevaří bez svého věrného spojence. Pokrmy získají odlišnou a unikátní chuť.
  
Přednosti olivových olejů Olivais do Sul:
Olivais do Sul, jsou prémiové extra panenské olivové oleje pocházející z Portugalska. Tyto oleje jsou získané výhradně pěstováním oliv z vlastních olivových hájů v jižním Portugalsku, oblasti Alentejo, která je proslulá produkcí excelentního olivového oleje a není zasažena průmyslem. Všechny tyto oleje jsou lisované za studena pouze mechanickými postupy z prvního lisu. Jedná se o oleje vysoké kvality, neboť společnost Olivais do Sul olivové háje vlastní a tak si pěstování, sklizeň, lisování, stáčení, balení a prodej zajišťuje sama na rozdíl od řady jiných výrobců, kteří musí olivy vykupovat a sami zajišťují pouze lisování a komercializaci. Společnost dodržuje všechny zásady ochrany životního prostředí. Dále je držitelem certifikátů ISO 22.000, ISO 14.001 a IFS Je držitelem spousty ocenění za své produkty.
 
Hmotnost 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: